Schowek ofert nieruchomościMój schowek (0) | Witamy, 25 sierpnia 2019

elblascyposrednicy.pl - nieruchomości elbląg, mieszkania elbląg, największa baza ofert


Newsletter


Zapisz się na listę mailingową, a otrzymasz na swoją pocztę zawsze nowe oferty.

Wybierz swoje oferty:

Mieszkania
Domy
Grunty i działki
Nieruch. komercyjne
Wynajem
Zamiana


Kalkulator kosztów


Kalkulator ma na celu w uproszczeniu przedstawić opłaty związane z zakupem nieruchomości.


Statystyki serwisu


Ilość ofert: 273

Ilość odwiedzin: 1700513
Osób on-line: 1

TAGI:

Domy - SprzedażNr oferty:
ART 2361

Lokalizacja:
Elbląg,ul. Bolesława Krzywoustego

Pow. domu:
340 m2

Pokoje:
5 pokoi

Działka:
510 m2

Cena:
1.190.000 zł


Główne atuty: komfort, dwustanowiskowy garaż,4 łazienki, 2 kominki, ogród zimowy i taras na dachu, intymny ogrodzony ogród

Na sprzedaż interesujący, niecodzienny dom w Elblągu, o pow. 340m2 w wysokim standardzie wykończenia. Ten nietuzinkowy dom zlokalizowany w północnej części miasta w dzielnicy domków jednorodzinnych na skraju osiedla Nad Jarem, powstał w wyniku połączenia w trakcie budowy, dwóch segmentów pierwotnie odrębnych domów w zabudowie szeregowej. Jest to obiekt, który od podstaw został wybudowany wg częściowo zachowanego a w drugiej swej części zmienionego projektu, który w przemyślany sposób pozwolił na połączenie dwóch domów w jedną zwartą bryłę, atrakcyjną zarówno pod względem architektonicznym jak i funkcjonalnym.
Część zachodnia budynku tworzy bryłę nawiązującą do standardowego projektu charakterystyczną dla sąsiednich budynków w okolicy, podpiwniczona, dwukondygnacyjna, zwieńczona dachem dwuspadzistym, poddasze w pełni użytkowe. Zachowana została klatka schodowa, która tworzy ciąg komunikacyjny od poziomu parteru prowadząc do jadalni i kuchni a następnie na półpiętro gdzie znajdują się łazienka oraz wejście do sypialni rodziców z wyodrębnioną dużą łazienką. Wyżej na piętrze zlokalizowane są dwa pokoje oraz wyjście na taras umiejscowiony na dachu drugiej części budynku. Na poddaszu znajduje się jeszcze jeden pokój z własna łazienką.
Druga część budynku została w pełni przeprojektowana. Tutaj budynek w dużej części jest podpiwniczony natomiast w poziomie zerowym został zaadaptowany na dwustanowiskowy garaż posiadający dwie niezależne bramy wjazdowe. Na piętro gdzie znajduje się przestronny duży salon prowadzą bezpośrednio z hallu przepiękne półokrągłe otwarte wyeksponowane schody. Poziom I piętra zamyka bryłę tej części budynku, natomiast na dachu został zaaranżowany ogród zimowy oraz taras z ogrodem otwartym.
Działka na której posadowiony jest budynek o pow. 512m2 w północnej jej części została zagospodarowana na ogród, na który można dostać się z pomieszczenia kuchni. Teren zielony na działce został ogrodzony wysokim drewnianym płotem tym samym tworząc bardzo intymną strefę.
W piwnicy umiejscowione zostały pomieszczenia pralnio-suszarni, kotłowni, pomieszczeń gospodarczych jak i pomieszczenia przeznaczonego na zbiorniki z olejem opałowym.
Z piwnicy również można dostać się na ogród.

Dom został zbudowany metodą tradycyjną. Użyte materiały budowlane i wykończeniowe wysokiej klasy. Budynek posiada centralne ogrzewanie zasilane własną kotłownią olejową. Kotłownia składa się z dwóch niezależnych pieców olejowych, które w zależności od potrzeby są odpowiednio uruchamiane. Budynek poza tym posiada przyłącze do sieci miejskiej, które nie jest w tej chwili aktywne, jednak w każdym momencie może być uruchomione.

Trwa przygotowywanie do druku. Za chwilę pojawi się okno druku oferty.
Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Kontakt:ART-GRAF Jacek Różański
82-300 Elbląg, ul. Gwiezdna 21a
tel. 55 234 02 13
e-mail: jr@jr.nieruchomosci.pl


  
Osoba kontaktowa:

Jacek Różański
tel. 601 205064
tel./fax 55 2340213
jr@home.pl


  
Jacek Różański
Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4845

tel. 601 20 50 64
jr@home.plPowered: GaleoGrupa.pl   |   Uwagi dot. serwisu: info@elblascyposrednicy.pl